Plavání

od 12. února 2024

Od pondělí 12. února začínáme výuku plavání (probíhá jako součást výuky tělesné výchovy).

Sraz bude v 7.10 - 7.15 hod před hlavních vchodem školy. Děti si dají školní aktovku do skřínky. Nejpozději v 7.20 hod budeme odcházet na autobus MHD.

S sebou batůžek - plavky, ručník, mýdlo, koupací čepice + gumička na dlouhé vlasy (dívky), brýle na plavání, boty k bazénu, malá svačina.

Pokud se žák výuky nebude účastnit, bude zajištěna výuka (žák přijde v běžném čase do školy). Prosím o včasné nahlášení neúčasti mailem.