Rozpis zájmových kroužků na školní rok 2021 - 2022 - zahajujeme v pondělí 6. září 2021 (kroužek keramiky, flétny a papírového modelářství 13. září 2021. Děkujeme za pochopení.)
             
Pondělí od   do   třídy jméno lektora
Keramika A 14,00 - 15,00   1.tř. Mgr. Eva Jonášová
Keramika B 15,00 - 16,00   1.tř. Mgr. Eva Jonášová
Chytré hlavičky A 14,00 - 15,00   1.tř. lektor Mensy
Chytré hlavičky B 15,00 - 16,00   2.tř. - 5.tř. lektor Mensy
Papírové modelářství A 14,00 - 15,00   2.tř. - 7.tř. Monika Messnerová
Papírové modelářství B 15,00 - 16,00   2.tř. - 7.tř. Monika Messnerová
             
Úterý od   do   třídy jméno lektora
Flétna A 14,00 - 15,00   začátečníci Mgr. Eva Jonášová
Flétna B 15,00 - 16,00   pokročilí Mgr. Eva Jonášová
Konverzace AJ 14,00 - 15,00   3.tř. Vladimíra Christophová
Programování a počítače 16,00 - 18,00   4.tř. - 9.tř. Bc. Petr Šedý
             
Středa od   do   třídy jméno lektora
Keramika C 14,00 - 15,00   2.tř. Mgr. Eva Jonášová
Keramika D 15,00 - 16,00   3.tř. - 6.tř. Mgr. Eva Jonášová
Fotbal A 14,00 - 15,00   1.tř. trenér FC Háje
Florbal 14,00 - 15,00   1.tř. - 3.tř. Mgr. Filip Řehulka
Pohybové hry 15,00 - 16,00   1.tř. - 3.tř. Mgr. Filip Řehulka
Atletika a jogging A 15,00 - 16,00   2.tř. - 3.tř. Bc. Petr Dolejška
Atletika a jogging B 16,00 - 17,00   4.tř. - 6.tř. Bc. Petr Dolejška
Volejbal 15,00 - 17,00   6.tř. - 9.tř. Mgr. Lenka Müllerová
             
Čtvrtek od   do   třídy jméno lektora
Keramika E 14,00 - 15,00   2.tř. Mgr. Eva Jonášová
Keramika F 15,00 - 16,00   3.tř. - 7.tř. Mgr. Eva Jonášová
Jóga A 14,00 - 15,00   1.tř. - 2.tř. Lucie Land
Jóga B 15,00 - 16,00   2.tř. - 4.tř. Lucie Land
Výtvarný kroužek 14,00 - 16,00   3.tř. - 5.tř. Mgr. Jana Benešová
Deskové hry 16,00 - 18,00   4.tř. - 9.tř. Bc. Petr Šedý
             
Pátek od   do   třídy jméno lektora
Fotbal B 14,00 - 15,00   2.tř. - 3.tř. trenér FC Háje
Fotbal C 14,00 - 15,00   4.tř. - 5.tř. trenér FC Háje

 

Umístění zájmových kroužků:

Chytré hlavičky - hudebna (děti čekají na lektora v suterénu u schodů na lavičce).

Papírové modelářství - třída 1. A (děti čekají na lektora v suterénu u schodů na lavičce).

Keramika - učebna pracovního vyučování/dílen (žáky 4. - 7. tříd vyzvedne lektor u hlavního vchodu).

Flétna - 1. patro vlevo, učebna cizích jazyků (děti čekají na lektora v suterénu u schodů na lavičce).

Konverzace AJ - suterén školy, klub (děti čekají na lektora v suterénu u schodů na lavičce).

Programování a počítače - 4. patro, počítačová učebna (děti si vyzvedne lektor u hlavního vchodu).

Fotbal, Florbal, Pohybové hry, Atletika - tělocvična (děti čekají na lektora v suterénu u schodů na lavičce).

Volejbal - tělocvična (děti si vyzvedne lektor u hlavního vchodu).

Jóga - přízemí, hudebna - (děti čekají na lektora v suterénu u schodů na lavičce).

Výtvarný kroužek - učebna VV, zahrada (děti čekají na lektora v suterénu u schodů na lavičce).

Deskové hry - 4. patro, počítačová učebna (děti si vyzvedne lektor u hlavního vchodu).