Umístění zájmových kroužků:

Chytré hlavičky - hudebna (děti čekají na lektora v suterénu u schodů na lavičce).

Papírové modelářství - třída 2. A (děti čekají na lektora v suterénu u schodů na lavičce).

Keramika - učebna pracovního vyučování/dílen (žáky 4. - 7. tříd vyzvedne lektor u hlavního vchodu).

Flétna - 1. patro vlevo, učebna cizích jazyků (děti čekají na lektora v suterénu u schodů na lavičce).

Konverzace AJ - suterén školy, klub (děti čekají na lektora v suterénu u schodů na lavičce).

Programování a počítače - 4. patro, počítačová učebna (děti si vyzvedne lektor u hlavního vchodu).

Fotbal, Florbal, Atletika, Házená - tělocvična (děti čekají na lektora v suterénu u schodů na lavičce).

Jóga - přízemí, hudebna - (děti čekají na lektora v suterénu u schodů na lavičce).

Výtvarný kroužek - učebna VV, zahrada (děti čekají na lektora v suterénu u schodů na lavičce).

Origami, 3D tisk -