Výsledky zápisu do prvních tříd 2024/2025

Všechny zapsané děti byly přijaty. Opravdu moc prosíme zákonné zástupce, aby škole sdělili, pokud dítě do ZŠ Mendelova nenastoupí.

Některé přijaté děti budou ještě žádat o odklad povinné školní docházky, dojde tedy ke snížení počtu žáků ve třídách.

Rozhodnutí o přijetí dítěte k základnímu vzdělávání je zákonným zástupcům oznámeno pouze dálkovým přístupem. Pokud by zákonní zástupci měli o předání rozhodnutí zájem, je třeba napsat na email: hurkoval@zsmendelova.cz a domluvit se na termínu jeho předání.

Informaci, že dítě nenastoupí (bylo zapsáno ve více školách), pište prosíme: skola@zsmendelova.cz