Plavání ve 2. pololetí

Milí rodiče,

od 12. února 2024 budeme chodit s dětmi v rámci hodin tělesné výchovy na výuku plavání, která se uskuteční v plaveckém areálu VS 11 na Jižním Městě.

Lekce budou probíhat v pondělí v dopoledních hodinách. Naše třída bude plavat od 8:45 do 9:30.  Děti budou chodit v doprovodu pana učitele Höniga, naší paní asistentky, paní asistentky z III. B a mě nebo paní učitelky Břeské. Doprava do bazénu a zpět bude MHD.

Seznam věcí, které budou žáci pro výuku potřebovat – plavky, ručník, koupací čepice (pro dívky s dlouhými vlasy), mýdlo, příp. plavecké brýle, pantofle pro přechod ze šatny k bazénu.

Pokud se Vaše dítě nebude výuky účastnit ze zdravotních důvodů, je třeba tuto informaci sdělit vedení školy a doložit tuto skutečnost potvrzením od lékaře.

Tuto skutečnost prosím oznamte prostřednictvím hlasování v ŠOL, které najdete ve Vašich rodičovských účtech a je přístupné pouze z webového rozhraní.

Hlasování proveďte nejpozději do 12. ledna 2024.

Děkujeme za spolupráci.