Výuka v době lyžařského kurzu

V době od 26. února do 1. března 2024 budou děti ze 7. A, které nejedou na lyžařský kurz, rozděleny do 7. B a 7. C.

Rozdělení sdělí dětem třídní učitel Mgr. Tomáš Mihulka. Děti se budou řídit rozvrhy příslušných tříd (Pozor na sudé a liché týdny!).

Žáky 9. ročníku, v němž je též přihlášeno hodně účastníků, zatím nerozdělujeme. Vždy má do školy chodit cca 2/3 třídy.

Pokud by bylo žáků z důvodu nemoci méně, budou rozděleni v pondělí 26. února 2024. Děkujeme za pochopení.