Odklad školní docházky

Informace k možnosti podat žádost o odklad povinné školní docházky.

 

Vážení rodiče,

pokud máte dojem, že Vaše dítě ještě není dostatečně připraveno na školu, můžet podat žádost o odklad povinné školní docházky opatřenou doporučujícím posouzením školského poradenského zařízení a odborného lékaře nebo klinického psychologa. Upozorňujeme, že žádost  musí obsahovat obě doporučení.

 

Tiskopis žádosti:

žádost o odklad

 

Naším poradenským zařízením je Pedagogicko psychologická poradna v Praze 11 a 12, Kupeckého 576, tel. 272 942 004 nebo 272 918 682.

Odborným lékařem pro potřeby žádosti o odklad je dětský lékař.

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies